شنبه, 28 دی 1398

کارگاه آموزش نرم‌افزارهای یادداشت‌برداری و مهارت‌های تخصصی

کارگاه یک روزه «آموزش نرم‌افزارهای یادداشت‌برداری و مهارت‌های تخصصی آن (با تأکید بر نرم‌افزار OneNote »؛ به همراه معرفی اجمالی برنامه‌های فیش‌نگار، بوریحان، Citiaviو EndNote )"از سوی گروه مطالعات قرآنی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در روز یکشنبه 27 اردیبهشت ماه  از ساعت 9 الی 16 برگزار خواهد شد. مدرس این کارگاه آقای یحیی میرحسینی خواهند بود

هزینه ثبت نام این کارگاه برای عموم 30/000 تومان تعیین شده است

مهلت ثبت نام: تا 23 اردیبهشت ماه 1394

متقاضیان می‌بایست با مراجعه به سایت پژوهشگاهwww.ihcs.ac.ir فرم ثبت نام را دریافت و پس از  تکمیل، به همراه کپی کارت ملی و فیش واریزی(شماره حساب 5109789213 بانک ملت و شناسه واریز 99000808181 (شعبه سرچشمه کد64394) به نام درآمدهای اختصاصی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی) به صورت حضوری به آدرس: تهران، بزرگراه کردستان، خیابان 64 غربی، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی تحویل و یا اسکن مدارک خود را به آدرس ایمیلاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ارسال نمایند.

لازم به ذکر است :

  • در صورت ارسال مدارک به صورت الکترونیکی، ارائه اصل فیش در روز برگزاری الزامی است.
  • متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 88608984 یا با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   تماس حاصل فرمایند.
  • به شرکت کنندگان گواهی معتبر ارائه خواهد شد.
شما اینجا هستید: خانه فعالیت‌های‌انجمن کارگاه آموزشی کارگاه آموزش نرم‌افزارهای یادداشت‌برداری و مهارت‌های تخصصی